polski angielski niemiecki
Niedziela, 20 maja 2018 r. Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Krystyny
Tenis stołowy
Sprawozdanie z Gminnego Turnieju Tenisa Stołowego Szkoły Podstawowej i Gimnazjum
 
W dniu 3 lutego 2013 roku w godzinach 11:00 - 13:30 w budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Rusinowie odbyły się organizowane przez Gminne Stowarzyszenie LZS Gm. Rusinów zawody tenisa stołowego w kategorii szkoła podstawowa oraz gimnazjum.

Sędzią głównym zawodów był Sekretarz Stowarzyszenia - Dariusz Marasek. W prowadzeniu zawodów jako sędziowie pomocniczy pomagali: Skarbnik Stowarzyszenia - Mirosław Wojtunik oraz członek - Dariusz Arkabuz.

W kategorii szkoła podstawowa zgłosiło się 8 zawodników, którzy startowali w dwóch grupach:

GRUPA A

Lp. Imię i nazwisko Punktacja
1 Mateusz Piejak 3
2 Adam Ciesielski 6
3 Karol Ciesielski 2
4 Karol Jędrzejczak 4

GRUPA B

Lp. Imię i nazwisko Punktacja
1 Sebastian Marchewa 5
2 Grzegorz Jędrzejczak 6
3 Marcin Jędrzejczak 3
4 Kacper Marchewa 1

 

Po rozgrywkach grupowych rozpoczęły się mecze o miejsca kończące klasyfikację w tej kategorii:

1. o VII miejsce: Karol Ciesielski - Kacper Marchewa; 11:8; 11:5

2. o V miejsce: Mateusz Piejak - Marcin Jędrzejczak; 11:5; 11:3

3. o III miejsce: Karol Jędrzejczak - Sebastian Marchewa; 11:3; 14:12

4. o I miejsce: Adam Ciesielski - Sebastian Marchewa; 11:3; 14:12

 

W kategorii gimnazjum zgłosiło się 4 chłopców oraz 3 dziewczynki, mecze odbywały się systemem "każdy z każdym".

TABELA WYNIKÓW CHŁOPCÓW

Lp. Imię i nazwisko Punktacja
1 Norbert Drab 6
2 Przemysław Wzięch 4
3 Michał Jędrzejczak 0
4 Adam Wasilewski 4

 

I miejsce: Norbert Drab

II miejsce: Adam Wasilewski /54 zdobyte małe punkty/

III miejsce: Przemysław Wzięch /39 zdobytych małych punktów/

IV miejsce: Michał Jedrzejczak

TABELA WYNIKÓW DZIEWCZĄT

Lp. Imię i nazwisko Punktacja
1 Patrycja Kucharczyk 4
2 Aleksandra Wlazło 2
3 Monika Kobyłka 0

 

I miejsce: Patrycja Kucharczyk

II miejsce: Aleksandra Wlazło

III miejsce: Monika Kobyłka

Zawodnicy za miejsca I - III otrzymali medale oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Wójta Gminy Rusinów.

tekst: Gminne Stowarzyszenie LZS Gm. Rusinów

***

W dniu 17 lutego 2013 roku w godz. 11.00 – 13.30 w budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Rusinowie odbyły się organizowane przez Gminne Stowarzyszenie „LZS GM. Rusinów” zawody tenisa stołowego w kategorii open. Sędzią głównym zawodów był Sekretarz Stowarzyszenia Dariusz Marasek. W prowadzeniu zawodów jako sędzia pomocniczy pomagał: Przewodniczący Stowarzyszenia Krzysztof Więcław.

Do zawodów sportowych zgłosiło się 10 zawodników, którzy startowali w dwóch grupach:

GRUPA A

Lp. Imię i nazwisko Punktacja
1 Dawid Jędrzejczak 5
2 Dariusz Marasek 0
3 Dawid Kobyłka 8
4 Mikołaj Socha 5
5 Łukasz Bandurski 4

 

GRUPA B

Lp. Imię i nazwisko Punktacja
1 Piotr Zieliński 3
2 Mateusz Kucharczyk 7
3 Adam Jędrzejczak 4
4 Krzysztof Więcław 8
5 Piotr Jędrzejczak 1

 

Po rozgrywkach grupowych rozpoczęły się mecze o miejsca kończące klasyfikację:

o III miejsce:

Kucharczyk Mateusz – Socha Mikołaj 2:11, 11:9, 11:4

o I miejsce:

Kobyłka Dawid – Więcław Krzysztof 11:5, 16:14

KLASYFIKACJA KOŃCOWA ZAWODÓW:

I. Kobyłka Dawid – Zychorzyn

II. Więcław Krzysztof – Krzesławice

III. Kucharczyk Mateusz – Nieznamierowice

IV. Socha Mikołaj – Grabowa

V. Jędrzejczak Dawid – Grabowa

VI. Bandurski Łukasz – Grabowa

VII. Jędrzejczak Adam – Grabowa

VIII. Zieliński Piotr – Grabowa

IX. Jędrzejczak Piotr – Grabowa

X. Marasek Dariusz - Krzesławice

Zawodnicy za miejsca I – III otrzymali medale oraz nagrody rzeczowe fundowane przez Wójta Gminy Rusinów.

tekst: Gminne Stowarzyszenie LZS Gm. Rusinów

Galeria

Valid XHTML 1.1 Walidacja WCAG2-AA Walidacja WCAG2-AA