polski angielski niemiecki
Czwartek, 22 lutego 2018 r. Imieniny: Małgorzaty, Marty, Nikifora
Infromacja z zebrania Gminnego Stowarzyszenia LZS Gm. Rusinów
W dniu 02. 02. 2014 roku o godz. 18.15 w Krzesławicach zgodnie z terminem jaki został podany do wiadomości dwa tygodnie przed, odbyło się zebranie Gminnego Stowarzyszenia „LZS GM. Rusinów”. Na zebraniu członków Stowarzyszenia dokonano podsumowania działalności sportowej za 2013 rok oraz dokonano zatwierdzenia kolejności zawodów sportowych na 2014 rok. W 2014 roku odbędą się następujące zawody sportowe:
  • 16 luty 2014 Gminny turniej tenisa stołowego – szkoła podstawowa, gimnazjum, seniorzy - Zespół Szkół Ogólnokształcących w Rusinowie.
  • 2 marzec 2014 Gminny turniej piłki siatkowej – szkoła podstawowa, gimnazjum – Zespół Szkół Ogólnokształcących w Rusinowie.
  • 16 marzec 2014 Gminny turniej piłki siatkowej – seniorzy - Zespół Szkół Ogólnokształcących w Rusinowie.
  • 13 kwiecień 2014 Gminny turniej darta – Krzesławice.
  • maj 2014 Otwarte zawody w biegach przełajowych – Nieznamierowice.
  • 8 czerwiec 2014 Gminny turniej piłki nożnej szóstek – szkoła podstawowa i gimnazjum – Krzesławice.
  • 15 czerwiec 2014 Gminny turniej piłki nożnej szóstek – seniorzy – Krzesławice.
  • 22 czerwiec 2014 Gminny turniej siatkowej piłki plażowej - Nieznamierowice.
  • lipiec – sierpień 2014 Rozgrywki w piłce nożnej na trawie o puchar Wójta Gminy Rusinów – boiska na terenie gminy Rusinów.
Na zebraniu Gminnego Stowarzyszenia „LZS GM. Rusinów” dokonano ustalenia kwoty składki ubezpieczeniowej na 2014 rok i jednogłośnie zatwierdzono kwotę 150,00 zł od każdego LZS-u. Zebranie ustaliło, żę kwotę tę każdy LZS jest zobowiązany wpłacić do pierwszych zawodów, tj. do 16. 02. 2014 roku. Brak dokonania wpłaty wiąże się z brakiem możliwości brania udziału w zawodach sportowych organizowanych przez Stowarzyszenie. Ustalono ponadto, że LZS który nie dokona wpłaty w przewidzianym terminie zostanie zobligowany do wpłacenia kary w postaci 100,00 zł. Ustalono, że wszystkie zawody sportowe oprócz Pucharu Wójta oraz biegów przełajowych będą się rozpoczynać o godz. 11.00.
Ustalono ponadto termin spotkania przedstawicieli LZS-ów z terenu Gminy Rusinów w ramach Pucharu Wójta. Jest to 11 maja 2014 roku o godz. 19.00 w Krzesławicach na terenie posesji Sekretarza Stowarzyszenia Dariusza Maraska. Przedstawiciele LZS-ów /po dwóch przedstawicieli/ na spotkanie są zobowiązani dostarczyć listy zawodników biorących udział w Pucharze Wójta oraz okazać się wpłatą na ubezpieczenie danego LZS-u. Brak takowych dokumentów oraz brak przedstawiciela danego LZS-u na zebraniu Stowarzyszenia eliminuje go z wzięcia udziału w przedmiotowych zawodach sportowych.
 
                                                                Zarząd Gminnego Stowarzyszenia
                                                                             „LZS GM. Rusinów”
 

Valid XHTML 1.1 Walidacja WCAG2-AA Walidacja WCAG2-AA