polski angielski niemiecki
Niedziela, 05 lipca 2020 r. Imieniny: Antoniego, Bartłomieja, Karoliny
Piłkarskie emocje zakończone
W rozgrywkach w piłce nożnej o Puchar Wójta Gminy Rusinów 2019 udział wzięły cztery drużyny piłkarskie: LZS „Strażak” Zychorzyn, LZS „Armagedon” Nieznamierowice, LZS Przystałowice Małe, LZS „Gryf” Grabowa/ LZS Brogowa. Niedzielne rozgrywki odbyły się na boisku gminnym w Rusinowie. Pierwszy mecz o trzecie miejsce rozegrały drużyny LZS Przystałowice Małe z LZS „Gryf” Grabowa/ LZS Brogowa. Wyniki meczu przedstawiają się następująco: 8:2 dla LZS „Gryf” Grabowa/LZS Brogowa. W kolejnym meczu o podium zmierzyły się drużyny LZS „Strażak” Zychorzyn z LZS „Armagedon” Nieznamierowice. Rywalizacja była zacięta, piłkarze walczyli do ostatnich sił. Wynik meczu był 0:0, dlatego drużyny zmierzyły się w rzutach karnych. I tak drużyna LZS „Armagedon” Nieznamierowice strzeliła 3 bramki, natomiast LZS „Strażak” Zychorzyn strzelił 4 bramki, dzięki czemu zostali ZWYCIĘZCAMI.
 
Kolejność miejsc po zakończeniu rozgrywek:
I miejsce – LZS „Strażak” Zychorzyn
II miejsce – LZS „Armagedon” Nieznamierowice
III miejsce – LZS „Gryf” Grabowa/ LZS Brogowa
IV miejsce – LZS Przystałowice Małe

 

Podczas rozgrywek wyłoniono również najlepszego strzelca i bramkarza. Najlepszym strzelcem turnieju został – Jakub Kacprzak, natomiast najlepszym bramkarzem - Kamil Kaliński. Wszystkie nagrody (puchary, piłki, medale, dyplomy i czeki) wręczali: Wójt Gminy Rusinów – Marian Andrzej Wesołowski, Przewodniczący Rady Gminy Rusinów – Hieronim Seta, Wiceprzewodniczący Rady Gminy Rusinów – Stanisław Koc, Radni Gminy Rusinów – Marian Smolarski oraz Sylwester Chałubiński, sołtys wsi Rusinów – Tadeusz Papis.
 
Ponadto Przewodniczący Rady Gminy Rusinów – Hieronim Seta ufundował Puchar Fair Play dla drużyny, która grała uczciwie i godnie zachowywała się zarówno w wypadku zwycięstwa, jak i porażki. Wspólnie z Sędzią wyłonili i wręczyli Puchar Fair Play dla drużyny LZS „Strażak” Zychorzyn. Kolejną nagrodą, którą ufundował Przewodniczący była piłka oraz dyplom dla najmłodszego i najwytrwalszego kibica, którą otrzymał Filip Kwiecień z Brogowej.
 
Było to ważne wydarzenie sportowe w naszej gminie. Dziękujemy wszystkim drużynom za udział w turnieju o Puchar Wójta Gminy Rusinów 2019 i zapraszamy za rok.
 
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z przebiegu rozgrywek.

 

13-08-2019
Galeria
Szukaj w artykułach
Lipiec 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Valid XHTML 1.1 Walidacja WCAG2-AA Walidacja WCAG2-AA