polski angielski niemiecki
Poniedziałek, 23 września 2019 r. Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli
Dzień Dziecka z Kołem Gospodyń Wiejskich w Rusinowie
W niedzielę 9 czerwca br. na boisko szkolne w Rusinowie przybyły tłumy małych mieszkańców, zjawili się razem z rodzicami na Dzień Dziecka zorganizowany przez Koło Gospodyń Wiejskich w Rusinowie. Na imprezę przybył również ks. Proboszcz Parafii Rusinów Edward Swat, który w prezencie dla naszych najmłodszych przyniósł kosz cukierków. O godz. 15:00 wszystkie dzieci przywitała Pani Danuta Papis – członkini KGW w Rusinowie. Na początku uroczystości wystąpiła Młodzieżowa Orkiestra Dęta działająca przy Gminnym Ośrodku Kultury w Rusinowie.
Na placu szkolnym na dzieci czekało mnóstwo atrakcji. Największe kolejki ustawiały się do robienia warkoczyków i farbowania włosów kolorami tęczy w wykonaniu Pani Anety Majos. Nie mniej oblegana była strefa sportowa przygotowana przez Pana Michała Wlazło, na mini boisku rozpoczął się rodzinny turniej gry w piłkę nożną, były również gry i zabawy prowadzone przez Wiktorię Majos i Wiktorię Garczyńską. Wokalnie zaprezentowały się nasze kochane przedszkolaki. Na koniec odbyła się wspólna zabawa taneczna rodziców z dziećmi przy znanych piosenkach młodzieżowych.
Na festyn przybyli również przedstawiciele Powiatowej Komendy Policji w Przysusze, którzy udostępnili dzieciom do oglądania wóz policyjny.
Nieodłącznym elementem imprezy był grill, słodkości, napoje i popcorn, które cieszyły się dużym powodzeniem. Podczas uroczystości panowała wspaniała atmosfera, każde z dzieci otrzymało słodkie upominki oraz pyszne lody od organizatorek. Dla dzieci najważniejsza była dobra zabawa, oraz otrzymane nagrody i drobne upominki.
Rodzice wraz z rodzicami dziękują członkiniom Koła Gospodyń Wiejskich w Rusinowie za trud włożony w przygotowanie tej radosnej imprezy.

Sponsorami w/w imprezy byli: Bank Spółdzielczy w Przysusze, Hortex Holding. S.A. Przysucha, Ferrero Polska Sp. z o.o. 

10-06-2019
Galeria
Szukaj w artykułach
Wrzesień 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30

Valid XHTML 1.1 Walidacja WCAG2-AA Walidacja WCAG2-AA