polski angielski niemiecki
Wtorek, 04 sierpnia 2020 r. Imieniny: Dominiki, Dominika, Protazego
Dzień Dziecka w placówkach oświatowych w Gminie Rusinów
                 „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”
                                                              /Janusz Korczak/
 
Jak co roku, z okazji święta wszystkich dzieci, w trzech placówkach oświatowych na terenie naszej Gminy zorganizowano Dzień Dziecka. Imprezy odbyły się w Publicznej Szkole Podstawowej im. Jana  Kochanowskiego w Rusinowie, w Niepublicznej Szkole Podstawowej im. św. Andrzeja Apostoła w Nieznamierowicach oraz w Samorządowym Przedszkolu  w Gałkach i dostarczyły dzieciom wielu atrakcji oraz radosnych przeżyć. Do zorganizowania uroczystego dnia przyczynili się: Wójt Gminy Rusinów Marian Andrzej Wesołowski, Radni Gminy, Dyrektorzy poszczególnych placówek, Rada Rodziców i Grono Pedagogiczne.
 
Więcej informacji po rozwinięciu. 
Dzień Dziecka to najprzyjemniejsze święto w naszych placówkach. W tym radosnym dniu, w słonecznej aurze najmłodsi korzystali do woli z dmuchanych zjeżdżalni i innych przygotowanych atrakcji. Wychodząc z założenia, że to właśnie dzieci są najważniejsze, przygotowano dla nich propozycje różnych konkursów rekreacyjno – sportowych. Cała społeczność szkolna zintegrowała się przy zorganizowanych grach i zabawach. Nie zabrakło również poczęstunku, były kiełbaski z grilla, słodycze, lody i popcorn.
Dzień pełen wrażeń, uśmiechu i zabawy szybko się skończył, ale wspomnienia pozostaną w pamięci na długo.
Sponsorami w/w uroczystości byli: Wójt Gminy Rusinów, Radni Gminy, Dyrektorzy poszczególnych placówek, Rada Rodziców, Bank Spółdzielczy w Przysusze, Hortex Holding. S.A. Przysucha.
 
07-06-2019
Galeria
Szukaj w artykułach
Sierpień 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Valid XHTML 1.1 Walidacja WCAG2-AA Walidacja WCAG2-AA